Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Płocie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z tarasem

Płocie,zachodniopomorskie

2 717 440 zł281 m² 9 670,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:833 000 m²

Dom, wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Płocie (gmina Złocieniec), w malowniczym otoczeniu pól, lasów i jezior na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Płocie

Płocie,zachodniopomorskie

300 000 zł5 800 m² 51,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka w miejscowości Płonie, gmina Złocieniec, powiat Drawski. Działka zlokalizowana pod lasem, nieopodal Drawskiego Parku Krajobrazowego, 1,5km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom wolnostojący Płocie

Płocie,zachodniopomorskie

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:19 700 m²

Wyjątkowa Nieruchomość Na Sprzedaż - Dom Wolnostojący w Otoczeniu Przyrody, płocie, gmina Złocieniec Powierzchnia działki: 1,97 ha Oferujemy na sprzedaż przestronny i komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Płocie

Płocie,zachodniopomorskie

2 600 000 zł281 m² 9 252,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 330 m²

Oferujemy na sprzedaż niezwykle ciekawą nieruchomość, stanowiącą działki o łącznej powierzchni 8330 m2, zabudowane domem mieszkalnym z 2015 roku, o powierzchni 281 m2. Posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

106 150 zł5 612 m² 18,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 5612 m , położona w spokojnej, zielonej okolicy obręb Płocie, gmina Złocieniec. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na własny dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Płocie

Płocie,zachodniopomorskie

2 717 440 zł281 m² 9 670,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:833 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Płocie (gmina Złocieniec), w malowniczym otoczeniu pól, lasów i jezior na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Płocie

Płocie,zachodniopomorskie

371 525 zł6 120 m² 60,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy 6210 m | cisza, natura, gotowa pod Twój dom! Wyjątkowa działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy, położona w spokojnej i zielonej okolicy obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Płocie

Płocie,zachodniopomorskie

272 000 zł52 100 m² 5,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona we wsi Płocie w malowniczym powiecie drawskim. Powierzchnia: 5,21 Ha Klasa gruntu: IV-V Kształt działki: kwadrat Działka rolna Wygląd działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Płocie

Płocie,zachodniopomorskie

312 000 zł5 800 m² 53,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 5800 m2, położoną w miejscowości Płocie, gmina Złocieniec, powiat drawski, województwo zachodniopomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Płocie

Płocie,zachodniopomorskie

100 000 zł5 600 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Płocie

Płocie,zachodniopomorskie

104 000 zł5 600 m² 18,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 5600 m2, położoną w miejscowości Płocie, gmina Złocieniec, powiat drawski, województwo zachodniopomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Płocie

Płocie,zachodniopomorskie

2 717 440 zł281 m² 9 670,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:833 000 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij